Mesures Covid-19

Catalunya, com la resta d’Europa i del món, està gestionant els passos necessaris per superar la propagació de la COVID-19. En aquests moments hi ha activats tots els protocols d’actuació pertinents per tractar i erradicar aquest virus.
Actualment, la mobilitat a Catalunya està restringida. Els serveis, els atractius i els establiments turístics resten inactius. Ara és moment de seguir les recomanacions governamentals i evitar la circulació de les persones. La destinació està esperant que se superi aquesta pandèmia per tornar a obrir les portes a tots els ciutadans.

×

Ca l'Aliu - Turisme rural - Peratallada

Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu
Turisme Rural Ca l'Aliu

La casa de Turisme Rural Ca l’Aliu disposa de 7 habitacions, cadascuna amb accés a cuina comunitària, bany complet, aire condicionat i servei de Wifi. Les habitacions són prou espaioses com per poder posar un llit supletori o un llitet de nadons. Totes elles amb calefacció, televisió i assecador de cabells. El servei d’esmorzar sempre és inclòs. Els clients de Ca l’Aliu disposen d’aparcament gratuït al pàrquing municipal. La casa es troba en el nucli peatonal de Peratallada just al centre del poble, enfilant un carrer de pedra encara amb les marques dels carros, que ens trasllada als temps antics. L’any 1997 es va restaurar aquesta casa del S. XVIII amb la intenció de dotar-la d’estances confortables decorades i pintades amb un estil rústic. Els colors càlids, la fusta dels mobles i la pedra de les parets exteriors, fan de Ca l’Aliu un espai ideal de vacances per als amants de la tranquil·litat i el descans. Ca l’Aliu també disposa d'una terrassa amb un porxo i un jardí molt espaiós, amb flors, taules i cadires confortables per gaudir de l’espai exterior. Capacitat total: 20 persones.

Turisme Rural Ca l'Aliu
Carrer de la Roca, 6
17113, Peratallada
Telèfon: 972 63 40 61

Codi de registre: PG-000142

Correu electrònic: info@calaliu.com

Visita la seva pàgina web aquí: www.calaliu.com/ca/

Altres peratallada

Aquest lloc web utilitza "cookies" pròpies i de tercers per oferir-te un millor servei. En navegar-hi n'acceptes l'ús. Més informació
ACCEPTAR